Laost otsas

Tõukeratas elektriline S2 Max, Volta

Kuumakse al. 22.79 / 60 kuud
Kuumakse alates 22.77 €
Maksa kolmes osas: 233.00 €, 233.00 €, 233.00 €.

699.00

TÕUKERATAS ELEKTRILINE REVOLUX S2 MAX
Bluetooth Android, IOS app
Kolm erinevat sõidureziimi
ECO -energia säästureziim,sujuv kiirendus sobib algajatele
D-standart reziim
SPORT-sportreziim võimas sobib ainult vilunud sõitjale
JALAKÄJA reziim muudab ratta lükkamise lihtsamaks
Aku 36V 15Ah/551Wh
DC 54,6V/5,0A
MOOTOR 350w max 700w
Laadimisaeg 6 h
Kaal 19,1 kg
Kandevõime 100kg
Sõiduulatus 65 km max(sõltub ilmastikust, teeoludest,sõitja kaalust,rehvirõhust,valitus sõidureziimist)

Lisa võrdlusesse
Tootekood: S2MAX Kategooriad: ,

Kirjeldus

Revolutsiooniline elektriline tõukeratas Revolux S2 Max on vastupidav, võimekas ja tõestab end edukalt ka kehvematel teedel. Elektritõukeratas on arendatud äärmiselt stabiilseks – sõites on turvaline tunne nii väiksemal kui ka suuremal kiirusel. Elektritõukeratta disainimisel on silmas peetud eelkõige eelnevate mudelite kitsaskohti ning tulemuseks on äärmiselt vastupidav ja väga heade sõiduomadustega liikur.

Sarnaselt tippklassi jalgratastele on Revolux S2 Max ilma sisekummita (tubeless) õhkrehvid suurusega 10”, mis on vastupidavamad kui sisekummiga rehvid kuid samas tagavad mugavama sõidu ja põrutuskindluse kui kärgrehvid/täiskummid. Tubeless tehnoloogia seisneb selles, et rehvi läbi torkamise korral asendab tekkinud augu spetsiaalne vedelik (nö “rehvipiim”) ning nii ei pääse õhk rehvi seest välja.

Eesmine hooldusvaba trummelpidur ja tagumine elektriline pidur tagavad kindla ja turvalise peatumise. Piduri-ja eesmine LED tuli teevad sind teistele liiklejatele ka hämaramatel aegadel nähtavaks. Jõulise disainiga S2 Max on musta värvi, komplimenteerivate kollaste joontega rehvidel ja kerel.

Revolux S2 Max on kokkupandav elektriline tõukeratas. Elektritõukeratas voltub esirehvi kohalt, lisaks saab kokku panna ka lenksu. Nii mahub elektritõuks näiteks auto pagasiruumi, kodus panipaika või elektritõuksi kotti. Elektriline tõukeratas kaalub 19 kg ja on lihtsasti kaasaskantav. Veekindluse klass kerel on IPX5 ja raskust kannatab tõukeratas kuni 100kg.

Elektriline tõukeratas Revolux S2 Max on võimeline ühe laadimisega sõitma lausa 65km (läbisõit oleneb ka sõitja raskusest ning sõidustiilist). Suure mahtuvusega aku (551Wh (15600 mAh)) ning tagavedu tagavad jõulise edasimineku ka ülesmäge sõites. S2 Max’i tippkiirus on 33km/h.

Lisainfo

Kaal 19.1 kg
Kaubamärk