Aku oksakäärid SC 100e Kit, Stiga

Kuumakse alates 5.87 €
Maksa kolmes osas: 59.67 €, 59.67 €, 59.66 €.

179.00

Aku 20V / 2,0Ah
Võimsus (kW) 0.5
Tööaeg (min) 90
Lõigete arv, kuni 2000
Lõikediameeter (mm) 30
Kaal (kg) 1,26

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 257022001/ST1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Turvalised, võimsad, täpsed ja kerged Stiga akuoksakäärid SC 100e Kit lõikavad kuni 30 mm diameetriga oksi, sõltuvalt materjali tugevusest. Selle 500 W harjadeta mootorit toidab STIGA 20 V ePower 2,0 Ah aku. Kasutades 2,0 akut saate Te säästlikke võtteid kasutades töötada ühe laadimisega isegi kuni 90 minutit. Stiga akuoksakäärid võimaldavad Teil hõlpsalt pügada põõsaid, hekke ja lõigata viljapuid, marjapõõsaid, püsikuid, vaarikaid, roose, jne.

Kas otsite aiatööriista põõsaste, lillede ja hekkide lõikamiseks? Akukääride komplekt STIGA SC 100e on ideaalne lahendus, et aias lõigata lihtsal ja ohutul viisil kõike, mille diameeter on kuni 3 cm. STIGA akukääridel on kahe sõrme jaoks mõeldud päästik ja turvalisuse tagamiseks lihtne lukustussüsteem. Ooterežiimi lukustus tagab teile ja teistele aias viibijatele maksimaalse ohutuse. Tänu suurepärasele tasakaalule ja kergele kaalule väsivad Teie lihased oluliselt vähem võrreldes tavalisi oksakääride kasutamisega. Stiga akuoksakääre saate digitaalselt reguleerida kolmele tera avamise seadistusele erineva läbimõõduga okste jaoks – 15, 20 ja 30 mm. Komplektis on akukäärid, STIGA ePower 20V 2Ah aku ja akulaadija. Kõik see on mugavas ja nägusas kohvris kaitstes Teie tööriista tolmu, mustuse ja liigniiskuse eest. Akuoksalõikuriga ühildub ka Stiga 20 V ePower 4Ah aku. Selle akuga saate 2X pikema tööaja ja aku on eraldi ostes saadaval.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Lisainfo

Kaal 1.26 kg
Kaubamärk