Akuroller neljarattaline (HALL) RX-VF1, Revolux

Kuumakse alates 75.29 €
Maksa kolmes osas: 766.34 €, 766.34 €, 766.32 €.

2,299.00

RX-VF1 on pika sõiduulatusega ja taskukohane 4-rattaline roller, mis suudab saavutada kiirust kuni 25km/h. Selle rolleriga läbite brobleemideta ühe laadimisega kuni 60km. RX-VF1-l on võimas 1000-vatine mootor, kuni 15-kraadine ronimisvõime (suurepärane mägedes!), seisupidur ja kauakestev aku. Revoluxi elektrili roller on sama lihtne kasutada kui mis tahes teist teile kuuluvat laetavat seadet.

Sõitke mugavalt ja stiilselt

Meie RX-VF1 mudel on loodud pakkuma teile usaldusväärset, ohutut ja hõlpsasti kasutatavat sõitu. See ühendab kaasaegse stiili ja tipptasemel jõudluse, et pakkuda parimat isiklikku transporti, ja sisaldab järgmisi funktsioone: Stiilne ja ainulaadne disain, pudelihoidja. Suur tagumine box hoiustamiseks, lukustatav panipaiga iste, reguleeritav, polsterdatud iste ja LED-tuled.

Turvalisus

Meie neljarattaline 1000 W RX-VF1 mudel on varustatud esi- ja tagavedrustusega. See on isetasakaaluv, muutes selle hõlpsasti kasutatavaks kõigile isegi siis, kui sõidate taolise sõiduvahendiga esimest korda. Meie roller on meie aja kõige uuenduslikum neljarattaline roller, sellel on täisvalgustussüsteem, mis koosneb lähi-ja kaugtuledest , tagatuled ja suunatuled, kiirusregulaator jalgteel või maanteel sõitmiseks, tahavaatepeeglid ja käsipidurisüsteem, mis tagab ohutu sõidu.

Motor: 1000w
Aku: 60V/ 22Ah VRLA Gel
Sõiduulatus: 50km*
Maks. kiirus: 25 km/h
Kandevõime: 223kg
Kaal: 203kg
Käigud: edasi-tagasi
Värvid: tumesinine, hall, tumepunane

 

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: RX-VF Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 203 kg
Kaubamärk