Robotniiduk Stiga A 5000 piirdekaablita, Stiga

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 1,966.33

5,899.00

STIGA uued robotniidukid on kaablivabad.

Kui muruniitmiseks aega napib, siis jäta see uue STIGA robotniiduki ülesandeks!

Absoluutse täpsusega konstrueeritud STIGA A 5000 on seeria kõrgeima spetsifikatsiooniga robotniiduk. Teised autonoomsed robotniidukid võivad asustatud aladel signaali kaotada või neid mõjutavad takistused, mis tähendab, et töö lõpetamiseks peate sekkuma – kuid STIGA A 5000 autonoomne robotniiduk koos ainulaadse STIGA patenteeritud Active Guidance Systemiga ( AGS) tehnoloogia jätab meelde GPS-signaali kvaliteedi erinevatel kellaaegadel ja planeerib arukalt ette parimate tulemuste saavutamiseks, suheldes pidevalt oma tugijaamaga 4G-ühenduse kaudu.

Autonoomne robotniiduk STIGA 5000 teab täpselt, millal, kus ja kuidas muru niita, et muru oleks terve. Paigaldamine on virtuaalne, mis tähendab, et tööperimeetrit saab seadistada rakenduse kaudu – esmakordsel paigaldamisel küsige nõu oma edasimüüjalt. Kui teie aiakujundus peaks muutuma, peate lihtsalt avama rakenduse STIGA.GO ja õpetama oma STIGA A 5000-le uusi üksikasju.

STIGA A 5000, sisuks on STIGA ePower ja 4G-signaalil põhineva RTK AGS-tehnoloogia. Suudab säilitada asukoha absoluutse täpsuse. Planeerib metoodiliselt ajasäästliku trajektoori. Järgmine seanss algab alati sealt, kus eelmine peatus, nii et robot saab kogu pinna eest hoolitseda, lõigates iga päev erinevaid tsoone. Muru tervise säilitamiseks soovitame ajastada vaid 2 niitmist päevas.

STIGA A 5000 robotniiduki iga element on hoolikalt läbi mõeldud: kuus žiletitera, kiirusel 2400 pööret minutis, tagavad ülihea lõiketulemuse. Vabalt pöörlevad terad on ohutud, ei kahjusta kokkupuutel tahkeid esemeid. Terad on sepistatud spetsiifilisest metallisegust, mis säilitab terava serva. Tera kulumise korral on neid lihtne asendada.

Avastage rakendust endale sobival ajal põhjalikult, lisades vajadusel seadeid erinevate lõikekõrguste, eemalolekuaegade või keelutsoonide jaoks. Muru optimaalse tervise tagamiseks aktiveerige muruhoolduse lõiketee funktsioon, et niitmismustreid automaatselt vahetada.

Määrake puhkeajad ja keelutsoonid ning teie STIGA A 5000 jätab meelde, millal ja kus võib niita. Või integreerige oma häälassistendiga, et anda niidukile häälkäsklusi.

Robotiga on kaasas 4200-tunnine ühenduvuspakett (kehtib kolm aastat), mis võimaldab sellel töötada ja ühenduse luua. Pärast kaasasoleva ühenduvuspaketi kasutamist peab kasutaja töötunnid eraldi ostma.

Paigaldamine on virtuaalne ja roboti tööperimeetrit saab igal ajal kohandada. Patenteeritud AGS-tehnoloogia abil saab robot niitmiseansse arukalt planeerida.
STIGA aktiivne juhtimissüsteem, 4G ühendus ja GPS-signaal tagab tõhusa niitmise.

Installimine on virtuaalne ja seda tehakse lihtsalt rakenduse STIGA.GO kaudu
Niitmise tõhusus tagatakse süstemaatiliste lõikemustrite abil.
Juhtimine rakenduse STIGA.GO kaudu (Integreeritud Alexaga).
Täiuslikult tasakaalustatud igal maastikul kuni 50% (27°) kallakuga

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2R9106028/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 13.4 kg
Mõõtmed 69.5 × 52.6 × 30.0 cm
Kaubamärk

Akude arv

10 Ah, 2

Max. tööala m2

5000

Rattamootorid

harjavabad

Tööaeg (minut)

4h

Laadimine

automaatne

Laadimisjaam

komplektis

Laadimisjaama kaitsekate

lisavarustus

Lõiketera tüüp

6 lendtera

Töölaius

26 cm

Vihmasensor

Jah

Maks. nõlva kalle

50 %

Maks. hallatavad alad

8

Bluetooth

Jah

Smart APP

Android/ iOS

GPS

Jah

Kompass

Jah

Piirdekaabel

Kaablivaba

Tõsteandur

Jah

Põrkeandurid

korpusel

PIN kood

Jah

Müratase

46,3-59 dB(A)