Postitatud

5-aastane garantii kui käegakatsutav lubadus

Tootjast olenemata on tootele antav garantii isemoodi mugavuse märgiks, andes tööriista ostjale aimu, kui vähe või palju vaeva värske omanik uut masinat soetades kaubaga kaasa saab ehk teisisõnu: garantii pikkusest saab otseselt välja lugeda, kui kvaliteetse masinaga on tegu. Ja ehkki antud juhul lubatud viis aastat garantiid võib jätta mulje, et tegemist on valvsust uinutava turundusmuinasjutuga, see Echo puhul nii pole.

Suurepärane viis tööd teha

Tõenäoliselt on üheks põhjuseks, miks Echo’t eelistatakse 5-aastane garantii, mida meie laiuskraadil paljud tootjad nõus pakkuma pole – on see ju omamoodi lubadus, et tööriist kaua vastu peab. Echo on selle riski aga võtnud ning nagu näha on see risk end kenasti ära tasunud.

Eelmainitu teeb eriti atraktiivseks tasuta ülevaatus. Echo tööriista ostnud saavad ostuga kaasa õiguse lasta masin kord aastas hooldusmeestel tasuta üle vaadata, et viimase tööhoogu vähendavad viperused juba eos välja selgitada. Loomulikult saab sellesse suhtuda kui kohustusse, mis põletavale ostuhuvile külma dušina mõjub, kuid teisalt ei pääse masina hooldamisest ju keegi, ole sa professionaal või asjaarmastaja. Vähemalt korra aastas tuleb seda teha nii ehk naa.

Ei midagi keerulist

Ja nii ongi, et kui ükskõik millise Echo masinaga korra aastas ülevaatusel käia, kestab eraisiku soetatud Echo sisepõlemismootoriga töötava tööriista garantii kokku viis aastat: kolm tootja poolt ning kaks edasimüüja poolt. Akutööriistadele on eraisikul 2-aastane pretensiooni esitamise aeg ning samas mahus tingimus laieneb ka akudele. Päris hea diil võrreldes mõnede tootjatega, kes akudele 6-kuulist või kuni aastast garantiid pakuvad.

Kui mingi riskikoht või viga peakski ülevaatusel ilmnema, on hea teada, et ka selle saab Echo esinduses kiirelt ning mugavalt lahendada, sest sealsamas saab teha hinnapakkumise ning kui see rahakoti ootustega kenasti joondub, lahendab värskelt tekkinud mure end põhimõtteliselt ise.

Kusjuures mitte keegi ei pane kätt ette, kui parandustööd soovib masina omanik teha ise, kuid sel juhul tasuks meeles pidada, et kui miskit peakski selle tulemusel rikki minema, ei pruugi garantii seda katta, kui ekspertiisi tulemus selline on.