Postitatud

Echo CS-4510ES – parim profisaag tavakasutajale

Kui su vana saag andis aga just praegu, keset hooaega, otsad või oled endale lihtsalt uut ja truud partnerit otsimas, siis üks Eesti ja Kesk-Euroopa enim armastatud Echo CS-4510ES on just see, mida otsid.

Tegemist on Jaapani tipptehnoloogial põhineva saega, mis on professionaalidele mõeldud tehniline lahendus tavakasutajale. CS-4510ES on lihtsasti kasutatav ja sobib kasutamiseks kõikjal. Võimas kergkäivitusega 45cc mootor nurrub nagu kass, kes on su süles mõnusalt kerra keeranud aga erinevalt unelevast kassist, on see saag tõeline tööloom, mis lõikab puid nagu nuga võid. Madala vibratsioonitasemega saag ei väsita su keha ja nii saad mitu paagitäit koheselt rohkem lasta. Saag kaalub ka vaid 5 kilogrammi, mis teeb temast suurepärase kaalu, kubatuuri ja võimsuse suhtega töölooma.

Sellel kasutajasõbralikul sael on kütuse etteandepump, ergonoomiline kasutusmugavus ja mittekaduvad plaadikinnitusmutrid. Eks võib ju ikka juhtuda, et vajalikke tööriistu pole alati kaasas. CS-4510ES saega hoiad kokku tööriistade otsimise peale kuluva aja, sest õhufiltri saad alati avada tööriistavabalt ja lihtsustatud on ka ketipingutus, millele pääsed ligi külje pealt. Samuti on CS-4510ES hõlpsalt avatavad läbipaistvad õli- ja kütusepaagid, sest pole iga kord aega, et kork maha keerata ja taset kontrollida. Lisaks on sael nutikas seiskamislüliti ja digitaalselt juhitud süütesüsteem.

Nagu mainitud, on tegemist kvaliteetse ja ökonoomse Jaapani saega. Sellele üheks mõjuvaks põhjuseks on karburaatorist silindrisse suubuvad kaks sisselaskekanalit: ühes liigub kütuse- ja õhu segu, teises ainult õhk. Sael on lubatus kasutada kuni 20’’ (50cm) juhtplaati, mis räägib juba selle sae võimsusest iseenese eest.

Erinevalt teistest tootjatest antakse Echo toodetele 5 aastane tarbijagarantii, mis on juba omamoodi lubadus, et su tööriist peab kaua vastu.

Echo valikust leiad endale kindlasti sobiva ning saad selle ka kohe kätte!

Mõnusat ja asjalikku kasutamist!