Laost otsas

Akumurutraktor ESTATE 798e, Stiga

Kuumakse alates 248.48 €

7,599.00

Stiga akumurutraktor Estate 798e sobib suurte murualade niitmiseks. Soovitusliku niiduala suurus kuni 7000 m² (sõltub aku laetusest, niidu- ja ilmastikuoludest).

Komplektis aku ja akulaadija.

STIGA AKUMURUTRAKTOR ESTATE 798e – 2022.a. UUS MUDEL, mis muudab akutraktorite paradigmat – mugavus ja lihtsus igas mõttes!

Akutraktorite  lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsemad mudelid murutraktorite seas. Stiga tõi turule täiesti uue põlvkonna kogujaga akumurutraktori Estate 798e, mis muudab senist paradigmat. Traktori automatiseeritud lahendused muudavad kõikide operatsioonide juhtimise äärmiselt mugavaks. Kangid ja hoovad on asendunud elektroonilise juhtimisega: käivitamiseks, niidukõrguse ja -kiiruse reguleerimiseks või kogumiskorvi tühjendamiseks piisab nupu vajutusest.

Kogujaga Stiga akumurutraktor Estate 798e  sobib eeskätt neile, kes eelistavad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kohe kogu niidetud muru kokku kogutud. Traktoril on kahe lõiketeraga 98cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Terad lülitatakse sisse ja välja armatuurlaual asuvale nupule vajutades. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 elektroonilist positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm. Niidetud muru kogutakse 240-liitrisesse korvi. Kui varem tuli korvi tühjendada käsitsi, siis uus mudel pakub tühjendamiseks mugava ühe-nupu-vajutuse. Korv tühjendatakse automaatselt 7 sekundiga.

Töömugavust suurendavad Classic iste, pehmendusega rool ja püsikiirusehoidja. Võimsad LED-esituled tagavad hea nähtavuse hämaras või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu) töötades.

Niitmise ajal saab nupuvajutusega reguleerida tera kiirust 3 erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Boost -mode tõstab terade kiirust eriti rasketes niiduoludes, sellega kaasneb suurem energiakulu. ECO-mode süsteem vähendab terade kiirust ja säästab energiakulu, tänu millele pikeneb traktori tööaeg ja suureneb niidetav ala. ECO-mode’i kasutamise eeltingimuseks on kuiv ja suhteliselt madal muru.

Unikaalsed STIGA ePower akud

Traktori toiteallikana kasutatakse ühte 48V-64Ah STIGA ePower akut, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada selle kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Aku tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning aku eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Aku täislaadimise aeg on kuni 3,5 tundi. Ühe laadimisega saab töötada kuni 110 minutit (sõltub maastikust ja muru olukorrast).

Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mistõttu võib traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet voolava veega spetsiaalse pesuliidese abil (elektrikomponendid on täielikult isoleeritud ja kaitstud).

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2T2800481/ST2 Kategooriad: , ,

Lisainfo

Kaal 208 kg
Mõõtmed 1700 × 1120 × 837 cm
Niidusüsteem

Mootor

48V-64Ah

Võimsus kW

Max. tööala m2

7000

Ülekanne

Elektrimootor. pole ühtegi rihma

Töölaius

98 cm

Ratta mõõdud

Esi 15"/ Taga 18"

Esituled

LED

Terade lülitamine

2 el.mootorit, Elektriliselt

Multši komplekt

Jah

Kärukonks

Lisavarustus

Püsikiiruse hoidja

Jah

Akulaadija

Jah

Laadimise aeg

8h

Bluetooth

Jah

Koguja mahutavus L

240