Akumurutraktor SWIFT 372e, Stiga

Kuumakse alates 147.33 €

4,499.00

Kaasas neli  E-POWER süsteemi akut: 2  x 5 Ah  ja 2 x 7,5 Ah  +  kiirlaadija.

Akusid saab kasutada ka teistes STIGA 500, 700 ja 900 seeria aiatööriistade toiteks.

STIGA AKUMURUTRAKTOR SWIFT 372e – väike, vaikne ja loodud spetsiaalselt keerulist maastikudisainiga alade hooldamiseks

Akumurutraktorid on tulnud, et jääda! Nende lihtne käsitlemine, kaasaegsed elektroonilised lahendused, madal müratase ja vibratsioon teevad neist järjest populaarsema mudeli murutraktorite seas. Stiga on turule toonud uue Stiga kogujaga akumurutraktori Swift 372e, mis on väike, kompaktne ja äärmiselt kerge manööverdamisvõimega, sobides ideaalselt seal, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Puude, põõsaste, lillepeenarde või muude aiaelementide vahel niitmiseks igati sobiv murutraktor. Kuna traktori laius on vaid  73,5 cm pääseb sellega hõlpsalt sisse ka kuuri/garaažiustest või kitsamatest väravatest.

Kahe teraga vastupidavast komposiitmaterjalist niidukorpus tagab vaikse ja  suurepärase niidutulemuse. Soovitusliku niiduala suurus on kuni 2000 m². Niidukõrguse reguleerimiseks on 6 positsiooni vahemikus 3-8 cm. Kogujaga murutraktori eeliseks on see, et kogu niidetud muru kogutakse koheselt kokku, tulemuseks on puhas ja laitmatu murupind. Niidetud muru kogutakse 170-liitrisesse kotti. Spetsiaalne helisignaal annab märku murukoti täitumisest.

Unikaalsed STIGA ePower akud

Traktori toiteallikana kasutatakse ePower akusid, mis on testitud äärmuslikes oludes, et tagada nende kõrgeim jõudlus ja töökindlus. Akude tõhusust toetab elemente juhtiv elektroonika ja tarkvara ning akude eriline ehitus, kus iga elemendi jaoks on piisavalt ruumi jahutamiseks. Swift -mudel suudab niita ka kolme akuga ja isegi kahe akuga garaaži naasta (niita ei saa). Ühe laadimisega saab töötada kuni 45 minutit (Standard-mode)

Niitmise ajal saab reguleerida tera kiirust kolmel erineval režiimil: Standard, Boost ja Eco-Mode, olenevalt soovitud tulemusest ja hooldatava muru tingimustest. Standard – niitmine korra nädalas; Boost – rasketes, ülekasvanud muru tingimustes, tõstab terade kiirust, sellega kaasneb suurem energiakulu (kuni 12% rohkem, ); Eco – sagedaste niitmiste korral; vähendab terade kiirust, säästes energiat, suurendades niidetava ala suurust kuni 2800 m².

Traktoril on väga kõrge niiskuskindluse tase (IP65), mistõttu võib traktorit kasutada vihmase ilmaga ja pesta niiduseadet voolava veega spetsiaalse pesuliidese abil (elektrikomponendid on täielikult isoleeritud ja kaitstud). LED esitulede riba tagab parema nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm).

STIGA.GO rakendusega on võimalik vaadata traktori parameetreid, planeerida aku laadimisi, jälgida aku laetuse taset, vaadata plaanilisi hooldusi, kontakteeruda oma edasimüüjaga ja jagada temaga traktori infot. USB liides nutiseadme ühendamiseks traktoriga.

Tasub tähele panna, et akutraktoril on hooldust ja vahetamist vajavate detailide arv oluliselt väiksem kui bensiinimootoriga traktoril. Traktor ei vaja süüteküünalde, õhufiltrite või õli vahetamist. Traktoril pole veo- ja terade rihma ning rihmarattaid.

Akusid saate kasutada ka teistes STIGA 500, 700 ja 900 seeria aiatööriistade toiteks.

STIGA Grupp

on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2T0250481/ST1 Kategooriad: , ,

Lisainfo

Kaal 150 kg
Mõõtmed 1924 × 1070 × 735 cm
Niidusüsteem

Kaubamärk

Mootor

48V – 25Ah

Võimsus kW

Töölaius

72cm

Max. tööala m2

2000

Ülekanne

Elektrimootor. pole ühtegi rihma

Ratta mõõdud

esi 13"/taga 15"

Esituled

LED

Terade lülitamine

2 el.mootorit, Elektriliselt

Multši komplekt

Ei

Kärukonks

Lisavarustus

Püsikiiruse hoidja

Ja

Akulaadija

Jah

Bluetooth

Jah

Laadimise aeg

3-5 h