Robotniiduk Stiga A 500 piirdekaablita, Stiga

Kuumakse alates 55.64 €
Maksa kolmes osas: 566.34 €, 566.34 €, 566.32 €.

1,699.00

STIGA uued robotniidukid on kaablivabad.

Kui muruniitmiseks aega napib, siis jäta see uue STIGA robotniiduki ülesandeks!

Absoluutse täpsusega konstrueeritud STIGA A 500 on seeria kõrgeima spetsifikatsiooniga robotniiduk. Teised autonoomsed robotniidukid võivad asustatud aladel signaali kaotada või neid mõjutavad takistused, mis tähendab, et töö lõpetamiseks peate sekkuma – kuid STIGA A 500 autonoomne robotniiduk koos ainulaadse STIGA patenteeritud Active Guidance Systemiga ( AGS) tehnoloogia jätab meelde GPS-signaali kvaliteedi erinevatel kellaaegadel ja planeerib arukalt ette parimate tulemuste saavutamiseks, suheldes pidevalt oma tugijaamaga 4G-ühenduse kaudu.

Autonoomne robotniiduk STIGA A 500 teab täpselt, millal, kus ja kuidas muru niita, et muru oleks terve. Paigaldamine on virtuaalne, mis tähendab, et tööperimeetrit saab seadistada rakenduse kaudu – esmakordsel paigaldamisel küsige nõu oma edasimüüjalt. Kui teie aiakujundus peaks muutuma, peate lihtsalt avama rakenduse STIGA.GO ja õpetama oma STIGA A 500-le uusi üksikasju.

STIGA A 500, sisuks on STIGA ePower ja 4G-signaalil põhineva RTK AGS-tehnoloogia. Suudab säilitada asukoha absoluutse täpsuse. Planeerib metoodiliselt ajasäästliku trajektoori. Järgmine seanss algab alati sealt, kus eelmine peatus, nii et robot saab kogu pinna eest hoolitseda, lõigates iga päev erinevaid tsoone. Muru tervise säilitamiseks soovitame ajastada vaid 2 niitmist päevas.

STIGA A 500 robotniiduki iga element on hoolikalt läbi mõeldud: neli žiletitera, kiirusel 2850 pööret minutis, tagavad ülihea lõiketulemuse. Vabalt pöörlevad terad on ohutud, ei kahjusta kokkupuutel tahkeid esemeid. Terad on sepistatud spetsiifilisest metallisegust, mis säilitab terava serva. Tera kulumise korral on neid lihtne asendada.

Avastage rakendust endale sobival ajal põhjalikult, lisades vajadusel seadeid erinevate lõikekõrguste, eemalolekuaegade või keelutsoonide jaoks. Muru optimaalse tervise tagamiseks aktiveerige muruhoolduse lõiketee funktsioon, et niitmismustreid automaatselt vahetada.

Määrake puhkeajad ja keelutsoonid ning teie STIGA A 500 jätab meelde, millal ja kus võib niita. Või integreerige oma häälassistendiga, et anda niidukile häälkäsklusi.

Paigaldamine on virtuaalne ja roboti tööperimeetrit saab igal ajal kohandada. Patenteeritud AGS-tehnoloogia abil saab robot niitmiseansse arukalt planeerida.
STIGA aktiivne juhtimissüsteem, 4G ühendus ja GPS-signaal tagab tõhusa niitmise.

Installimine on virtuaalne ja seda tehakse lihtsalt rakenduse STIGA.GO kaudu
Niitmise tõhusus tagatakse süstemaatiliste lõikemustrite abil.
Juhtimine rakenduse STIGA.GO kaudu (Integreeritud Alexaga).
Täiuslikult tasakaalustatud igal maastikul kuni 45% (20°) kallakuga

 

 

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2R7101128/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

Lisainfo

Mõõtmed 54.5 × 40.5 × 24.5 cm
Kaubamärk

Akude arv

1x2Ah

Max. tööala m2

500

Rattamootorid

harjavabad

Tööaeg (minut)

40 min

Laadimine

automaatne

Laadimise aeg

2h

Laadimisjaam

komplektis

Laadimisjaama kaitsekate

lisavarustus

Lõiketera tüüp

4 lendtera

Töölaius

18 cm

Töökõrgus

20-60mm

Vihmasensor

Jah

Maks. nõlva kalle

45 %

Maks. hallatavad alad

4

Bluetooth

Jah

Smart APP

Android/ iOS

GPS

Jah

Kompass

Jah

Piirdekaabel

Kaablivaba

Tõsteandur

Jah

Põrkeandurid

korpusel

PIN kood

Jah

Müratase

57-59 dB(A)

Virtuaalne tsooni välistamine

Jah

Kaal akudeta (kg)

7.75