Robotniiduk Stiga G 3600, Stiga

Kuumakse alates 81.72 €
Maksa kolmes osas: 833.00 €, 833.00 €, 833.00 €.

2,499.00

STIGA ROBOTNIIDUK G3600 – uue põlvkonna robotniiduk

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna STIGA robotniiduki, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused.  2,5 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk suudab  niita kuni 3600m² muruala. Täislaetud akudega võib niiduki järjestikune tööaeg olla kuni 4h 30 minutit.  Roboti töövalmiduseks tuleb paigaldada laadimisjaam ja niidetav(ad) ala(d) piirata signaalkaabliga. Robotniiduk tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Kogu niidetava ala saab jagada kuni kolmeks niidutsooniks. Kompaktne ja kerge robot navigeerib sujuvalt erineva kujuga aiaaladel, manööverdades hästi ka kitsastes kohtades, jätmata põrkejälgi puudele ja põõsastele. Hästi tasakaalustatud robotniiduk suudab niita kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel ja kallakutel. Suurepärase niidutulemuse annavad robotile kuus lendtera, mis on teravad kui habemenoad. Terad niidavad 26cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni. Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid. Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan. Kuid põhiline roboti seadistamine ja juhtimine käib nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust. Varguskindluse tõstmiseks on robot võimalik  nutirakenduse abil ka lukustada.

Kolm sensorit aitavad reageerida ümbritsevale:

  • Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.
  • Põrkesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.
  • Turvasensor – peatab roboti üles tõstmisel automaatselt lõiketerad.

Uudse lahendusena on robotil eemaldatav pealiskorpus, mida võib pesta jooksva vee all. Robot vastab IPX5 niiskuskaitsele. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2R5106018/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

Max niidetav ala (m)² 3600
Aku Li-ion 2×5,0 Ah
Mootori tüüp Harjavaba
Keskmine tööaeg (+- 20%) 4 h 30 min
Keskmine laadimisaeg 2 h 30 min.
Niidumeetod Juhuslik
Niidulaius 26cm
Niidukõrgus (mm) 20-65mm
Niidukõrguse reguleerimine Elektriline
Tera tüüp 6 lendtera
Tera kiirus 2400 p/min
Max niidukiirus 24 m/min
Tee laadimisjaama Kaabli peal või kõrval + GPS
Bluetooth vastuvõtja On
Vihmaandur Jah
Max kaldenurk 50%
Max kaldenurk perimeetril 20%
Virtuaalne tsooni välistamine Ei
GPS Jah
Äpi ühenduvus GPRS-4G
GPS tugijaam Ei
Kaasas olev andmesidepakett Piiramatu
Stiga AGS tehnoloogia Ei
Põrkeandur Jah
Tõsteandur Jah
Äpist lukustamine Jah

Lisainfo

Kaal 7.5 kg
Mõõtmed 54.5 × 40.5 × 24.5 cm
Kaubamärk