Robotniiduk Stiga G 600, Stiga

Kuumakse alates 39.27 €
Maksa kolmes osas: 399.67 €, 399.67 €, 399.66 €.

1,199.00

STIGA ROBOTNIIDUK G600 – uue põlvkonna robotniiduk

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna STIGA robotniiduki, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused.  2,5 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk suudab  niita kuni 600m² muruala. Täislaetud akudega võib niiduki järjestikune tööaeg olla kuni 1h 30 minutit.  Roboti töövalmiduseks tuleb paigaldada laadimisjaam ja niidetav(ad) ala(d) piirata signaalkaabliga. Robotniiduk tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Kogu niidetava ala saab jagada kuni kolmeks niidutsooniks. Kompaktne ja kerge robot navigeerib sujuvalt erineva kujuga aiaaladel, manööverdades hästi ka kitsastes kohtades, jätmata põrkejälgi puudele ja põõsastele. Hästi tasakaalustatud robotniiduk suudab niita kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel ja kallakutel. Suurepärase niidutulemuse annavad robotile neli lendtera, mis on teravad kui habemenoad. Terad niidavad 18cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni. Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega robot seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid. Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan. Kuid põhiline roboti seadistamine ja juhtimine käib nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust. Varguskindluse tõstmiseks on robot võimalik  nutirakenduse abil ka lukustada.

Kolm sensorit aitavad reageerida ümbritsevale:

  • Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.
  • Põrkesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.
  • Turvasensor – peatab roboti üles tõstmisel automaatselt lõiketerad.

Uudse lahendusena on robotil eemaldatav pealiskorpus, mida võib pesta jooksva vee all. Robot vastab IPX5 niiskuskaitsele. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Laos

Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2R0101108/ST1 Kategooria:

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 7.5 kg
Mõõtmed 54.5 × 40.5 × 24.5 cm
Kaubamärk

Akude arv

1

Max. tööala m2

600

Rattamootorid

harjavabad

Tööaeg (minut)

90 (1,5h)

Laadimine

automaatne

Laadimisjaam

komplektis

Laadimisjaama kaitsekate

lisavarustus

Lõiketera tüüp

4 lendtera

Töölaius

18 cm

Vihmasensor

Jah

Maks. nõlva kalle

45 %

Maks. hallatavad alad

3

Bluetooth

Jah

Smart APP

Android/ iOS

GPS

Ei

Kompass

Jah

Piirdekaabel

Lisavarustus

Kaablivaiad

Lisavarustus

Tõsteandur

Jah

Põrkeandurid

korpusel

PIN kood

Jah

Müratase

46,3-59 dB(A)